0

Vajza e Fatmir Limajt e kujton nënën e ndjerë në ditëlindjen e saj me fjalë prekëse.

Lala Limaj është vajza e politikanit nga NISMA, Fatmir Limajt.

Ajo është shumë e përfolur dhe paraqitjet e saj komentohen shumë në publik.

Lala është tejet aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram, ku nuk mungon me postime të ndryshme nga jeta e saj.

Sot, ajo ka postuar një foto me të cilën kujton nënën e ndjerë, në ditën e ditëlindjes së saj.

SHPËRNDAJE