0

Egzona Muqiqi është një prej emrave më të përfolur në publik e në media.

U bë e njohur si gruaja e këngëtarit të mirënjohur, Albatrit Muqiqit dhe tani famën e madhe po e arrin me paraqitjet e saj, shkruan ORAinfo.

Ajo nuk mungon me postime të ndryshme nga jeta e saj familjare dhe ajo profesionale.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka shkuar në punë me fustan të ngushtë mirëpo, ajo që merr gjithë vëmendjen janë kilogramët e tepërt në barkun e saj./ORAinfo/

SHPËRNDAJE