0

Fiona Gllavica vazhon të jetë një ndër këngëtaret më të dashura për publikun kosovar.

Ajo u bë e njohur me rolin e Pajtesës në serialin ‘Çka ka shpija’, shkruan ORAvip.

Fiona është bërë nënë për herë të parë, para pak kohësh dhe duket se shumë shpejt e ka marrë vetën.

Përmes postimit të fundit ajo ka treguar se po përgatit një darkë të shijshme për vetën dhe bashkëshortin e saj./ORAvip/

SHPËRNDAJE