0

Reja e djali i Remzies duket se do të bëjnë një dasmë me tradita.

Datat 7 dhe 8 prill do të jenë datat e dasmës së djalit të Remzies, shkruan ORAinfo.

Por, duket se si në kohët e mëparshme dasma ka filluar më herët.

Dhëndrri sot është shfaqur me flamurin kombëtar në duar, ku duket se edhe pritja e krushqve do të bëhet në mënyrë tradicionale.

Këtë pamje e ka publikuar nëna e tij. ” Dhandri me flamur”- ka shkruar Remzia në postimin e saj./ORAinfo/

SHPËRNDAJE