0

Remzie Osmani tani po marton djalin e saj të vetëm, Hamzën.

Nusen e saj, Gëzimen e kanë marrë me krushq dhe tani ka filluar dasma, përcjell ORAinfo.

E në këto momente kanë dalë edhe pamjet e para nga dasma.

Remzia e lumtur për djalin i këndon resë së saj këngë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE