0

Filloreta Raçi është këngëtarja nga Ferizaj e që për publikun u bë e njohur kur ishte shumë e re.

Ajo u paraqit në muzikë si konkurente në kompeticionin muzikor, The voice of Albania, përcjell ORAinfo.

Fifi ka bërë tani një zhvillim të madh në karrierën e saj duke u bërë kantautore shumë e suksesshme.

Sot, ajo feston ditëlindjen e saj të 25-të dhe për këtë ka marrë urime të shumta./ORAinfo/

SHPËRNDAJE