0

U bë e njohur që në paraqitjen e saj në The Voice of Albania dhe tani Filloreta Raçi është një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare.

Këngëtarja që në publik njihet me emrin artistik, Fifi, arriti që të bëhet një kantautore shumë e suksesshme ndonëse në moshë të re, përcjell ORAinfo.

Edhe pse është shumë e angazhuar në profesionin e saj, Fifi është shumë aktive edhe në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto me të cilën na tregon se ka përgatitur hallvë për Natën e Madhe./ORAinfo/

SHPËRNDAJE