0

Learta dhe familja e saj po vazhdojnë të jenë shumë të përfolur në publik e media rozë.

Pothuajse çdo ngjarje në jetën e tyre bëhet lajm në publik e media rozë, përcjell ORAinfo.

Learta është ajo më aktivja në rrjete sociale dhe që nuk heziton të publikojë momente nga jeta e saj.

Sot, ajo ka publikuar një foto me të cilën na tregon se në shtëpinë e tyreë kanë një festë të madhe pasi spitali i babait të tij tani ka hapur një pikë edhe në Cyrih të Zvicrës./ORAinfo/

SHPËRNDAJE