0

Lirimi dhe Lulja janë ҫifti më i njohur shqiptar në Instagram.

Ata kanë shumë ndjekës, nga të cilët kanë pasur shumë fjalë të mira, por edhe kritika, shkruan ORAvip.

Të dy janë shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Ajo ka hapur Instagramin e saj personal, pra të ndarë nga Lirimi dhe sonte ka festuar arritjen e numrin të folloëersave në 10K./ORAvip/

SHPËRNDAJE