0

Ndonëse ishte e përfolur që në daljen e parë në skenë, emri i Gilit u lakua shumë sidomos në këto muajt e fundit.

Pas një diete të rreptë Gili humbi 27 kilogramë çka e bëri të ndryshojë komplet pamjen, përcjell ORAinfo.

Atë e gjejmë tejet aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku ajo posedon shumë ndjekës.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku me të cilën uron për ditëlindje shokun e ngushtë të saj dhe të Ilirit./ORAinfo/

SHPËRNDAJE