0

Adelina Tahiri është këngëtare shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak të jetës së saj luksoze, përcjell ORAinfo.

Adelina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot, ajo ka publikuar një foto me të cilën uron vëllain e saj të vetëm për ditëlindjen e tij./ORAinfo/

SHPËRNDAJE