0

Tuna vazhdon të jetë shumë e dashur për publikun.

Përveç me muzikën e saj ajo është edhe shumë e përfolur në publik për jetën private, shkruan ORAinfo.

Tuna tani është e martuar me muzikantin, Patris Berisha dhe ka një djalë që e kanë quajtur, Tian, i cili sot feston ditëlindjen.

Tuna e ka uruar përmes një postimi në Instagramin e saj, ku ka shkruar disa fjalë emocionuese.

“Arritja ime më e madhe në jetë je ti për mua. Titulli më i bukur që kam del nga goja jote. Urime ditëlindjen jetë. Të don Mami&Babi”- ka shkruar Tuna.

Duket se festa e Tianit do të jetë madhështore dhe e gjithë familja po duken tejet bukur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE