0

Xhensila është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë.

Këngëtarët Xhensila Myrtezaj Kallaku dhe Ardian Bujupi kanë arritur një tjetër sukses me këngën ‘Çika çika’.

Dyshja kanë arritur 70 milionëshin në Yotutube me projektin e lartëpërmendur muzikor kështu duke thyer rekordin e vitit që lamë pas si kënga më e klikuar.

Xhensila rreth sukseseve të saj në vitin që lamë pas ka folur edhe gjatë një interviste për ‘Mirage’ të cilën nuk duhet ta humbisni.

SHPËRNDAJE