0

Modelja e njohur shqiptare, Almeda Abazi dhe aktori i mirënjohur turk, Tolgahan Saiysman dje janë bërë prindër për herë të parë.

Ata e quajtën djalin e tyre me emrin, Efehan, përcjell ORAinfo.

E kjo duket se i ka gëzuar shumë familjen e të dyve e sidomos motrën e Almedës, ildën.

Ajo ka publikuar një foto për të na treguar fetsën e madhe për nipin që id ha epitetin teze./ORAinfo/

SHPËRNDAJE