0

Engjëllusha Salihu është vajza e Shyhrete Behlulit dhe një këngëtare shumë e suksesshme e muzikës popullore.

Ajo para pak ditëve festoi ditëlindjen e saj të 26-të, përcjell ORAinfo.

Po në atë ditë ajo po qëndronte jashtë vendit dhe kjo ia pamundësoi të festojë bashkë me familjen.

Sot, ajo është kthyer në shtëpi dhe ka organizuar një festë madhështore, e me këtë pamje do t’iu befasojë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE