0

Kaltrina Mikushnica është shumë e dashur për publikun.

Atë tashmë mund ta shohim ҫdo ditë në emisionin e mëngjesit, shkruan ORAinfo.

Kaltrina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet vajza, mes burrit të saj dhe një të afërmi të familjes së tyre./ORAinfo/

SHPËRNDAJE