0

Remzie Osmani është këngëtarja kosovare dhe një ndër më të komentuarat për momentin.

Ajo përveç për këngët e saj, komentohet shumë edhe për jetën private, përcjell ORAinfo.

Para një muaji, Remzia martoi djalin e saj të vetëm e bëri dasmë madhështore e që zgjati tre ditë.

Sot, duket se ata janë mbledhur përsëri, e këtë herë pe festojnë ditëlindjen e parë të vajzës së Nexhatit./ORAinfo/

SHPËRNDAJE