0

Edona Llalloshi është shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo nisi karrierën shumë vite më parë dhe për një kohë të gjatë ka qenë pjesë shumë aktive e skenës muzikore shqiptare, shkruan ORAinfo.

Edona tani është më pak e pranishme në skenë, mirëpo është shumë aktive në rrjete sociale.

Mjaftë aktiv është edhe vëllau i saj, Miloti me postime nga më të ndryshmet.

Sot djali i saj ka ditëlindjen, e ai e ka uruar me fjalët më të bukura.

” Getting big everyday my coolest version Priam. Today, ëe’r celebrating our son’s 2nd birthday so…U gezofsh bir, paq shendet e krejt te mirat per ty dhe per krejt femijet te botes”- ka shkruar Miloti.

Nga fotoja shihet se ata kanë organizuar një festë të bukur për djalin e tyre./ORAinfo/

SHPËRNDAJE