0

Drita Jakupi është nëna e Leartës, e cila tashmë është shumë e njohur për ju.

Nënë e bijë janë shumë të ngjajshme, shkruan ORAvip.

Drita është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Ajo ka treguar se po festojnë ditëlindjes e vajzës së djalit të saj, por që Learta është jashtë shtetit dhe nuk gjendet afër tyre./ORAvip/

SHPËRNDAJE