0

Gjiko dhe Elita para dy ditësh janë bërë prindër.

Zëri është emri më të cilin ata e kanë pagëzuar djalin, shkruan ORAinfo.

E sot ka ditëlindjen Nina, mbesa e Elitës.

Përmes një fotografie të bukur, Elita e ka uruar mbesën e saj për ditëlindje.

Në familjen e tyre tashmë do të ketë festë të dyshitë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE