0

Edona vazhdon të jetë shumë e dashur për publikun.

Ajo nisi karrierën shumë vite më parë dhe për një kohë të gjatë ka qenë pjesë shumë aktive e skenës muzikore shqiptare, shkruan ORAinfo.

Edona tani është më pak e pranishme në skenë, mirëpo është shumë aktive në rrjete sociale.

Së fundmi ajo organizoi një festë të madhe për ditëlindje të vajzës.

E sonte ajo ka publikuar një pamje të bukur nga festa e saj./ORAinfo/

SHPËRNDAJE