0

Reagimi i Feros pas lajmit se do të bëhet baba.

Reperi i njohur Fero dhe bashkëshortja e tij, Arbenita së shpejti priten të bëhen prindër.

Lajmi është konfirmuar nga vet çifti ditë më parë.

Megjithatë është Fero ai i cili është ndier i ofenduar nga mediat, për çfarë edhe ka dhënë sqarime.

“Media mkeni ofendu Fero do te behet Baba????? Une moti jom Baba”, ka shkruar mes tjerash ai në një postim më llogarinë e tij në Instagram.

Ndryshe, Fero dhe Arbenita tash e sa kohë gëzojnë një romancë dashurie së bashku.

SHPËRNDAJE