0

Reperi i njohur, Fero, i cili shumë shpejt do të bëhet baba për herë të parë ka habitur me postimin e fundit në rrjetin social Instagram.

“Media më keni ofendu Fero do të bëhet baba????? Unë moti jam baba”, ka shkruar Fero.

[gjirafa url=”https://video.gjirafa.com/embed/arbenitaa-mp4″]

Çifti i njohur i showbizit, reperi Fero dhe modelja Arbenita Ismajli, para disa ditëve kanë kurorëzuar dashurinë me martesë.

Menjëherë pas lajmeve për martesë u kuptua se çifti Fero dhe Arbenita shumë shpejt do të bëhen prindër për herë të parë.

Arbenita është në muajin e tetë të shtatzënisë.

SHPËRNDAJE