0

Fero është shumë i njohur në vendin tonë.

Ai u bë i njohur si reper, me këngët e tij të veҫanta, shkruan ORAinfo.

Feto vjen nga Gjilani, e padyshim se edhe ai ka mbetur i tronditur nga aksidenti tragjik që ndodhi atje.

Ai ka shprehur ngushëllime për familjarët e personit qe humbi jetën si dhe ka uruar shërim sa më të shpejtë për të lënduarit./ORAinfo/

SHPËRNDAJE