0

Meda dhe gruaja e tij Lulja janë një prej çifteve më të përfolura në media e në publik.

Ata janë martuar para disa viteve dhe tani kanë katër fëmijë, shkruan ORAinfo.

Së bashku më fëmijët e tyre, Meda dhe Lulja janë vazhdimisht në lëvizje dhe jetojnë herë në Prishtinë e herë në Gjermani.

E për festat e fundvitit, ata duket se kanë shkuar në Gjermani ku fëmijët e tyre kanë dalë dhe po luajnë me borë, e Lulja nga gëzimi I poston në Instastory dhe I mbush me zemra./ORAinfo/

SHPËRNDAJE