0

Kaq të hijshëm janë fëmijët e Ramadan Krasniqit.

Këngëtari i njohur Ramadan Krasniqi është një nga këngëtaret që ka qëndruar mjaftë besnik skenës muzikore ku për dekada me radhë ka mbushur tregun muzikor me shumë hite.

Ai është prindër i katër fëmijëve, të cilët janë mjaftë të njohur për mediet rozë, dhe zgjojnë kureshtje të madhe tek publiku, shkruan Kosovarja.

Ata janë mjaftë aktiv në rrjetet sociale, ku ndajnë imazhe të shumta, duke u kënaqur si një familje e kompletuar.

Së fundmi ishte Fjolina ajo e cila publikoj një imazh krahë motrës e vëllait, ku siç shihet po mungon Arti.

Kaq shumë stil kanë, dhe po duken mjaftë bukur krahë njëri-tjetrit.

SHPËRNDAJE