0

Engji është shumë e dashur për publikun tonë.

Ajo u bë e njohur si vajza e këngëtares, Shyhrete Behlulit dhe më vonë u bë shumë e suksesshme në zhanrrin popullor, shkruan ORAinfo.

Së fundmi ajo ka publikuar këngën e saj “Fejesa”, e cila po del të jetë shumë e suksesshme.

E pas këtij suksesi, duket se Engji po del për të festuar dhe është veshur tejet bukur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE