0

Nazan Kesal është për momentin një prej aktoreve më të komentuara turke.

Ajo me rolet e saj arriti të jetë shumë e pëlqyer si në publikun turk ashtu edhe në atë të huaj, përcjell ORAinfo.

Ishte roli i ‘Faziletit’ në serialin ‘Zonja Fazilet dhe të bijat’ ajo që e bëri shumë të njohur në publikun shqiptar.

Tani, Fazileti duket se ka ndryshuar shumë e në një foto që është publikuar ajo shihet e mbuluar nga rrudhat e flokët e thinjura./ORAinfo/

SHPËRNDAJE