0

Roli i ‘Faziletes’ në serialin e mirënjohur, ‘Zonja Fazilet dhe të bijat’ e bëri edhe më të njohur se sa që ishte aktoren, Nazan Kesal.

Me këtë rol ajo u bë e njohur edhe në publikun shqiptar, përcjell ORAinfo.

Tani kanë kaluar disa vite nga seriali dhe Fazileti duket se ka ndryshuar shumë.

Ajo ka rritur edhe flokët dhe i ka bërë të zeza./ORAinfo/

SHPËRNDAJE