0

Roli i ‘Faziletes’ në serialin turk ‘Zonja Fazilet dhe të bijat’ e bëri tejet të njohur dhe të pëlqyer aktoren turke Nazan Kesal.

Ndonëse luajti edhe në shumë filma dhe seriale të tjera, me këtë rol ajo u bë e njohur edhe në publikun shqiptar.

Ajo tani është e martuar dhe ka fëmijë.

Mirëpo, tani në rrjete sociale ka qarkulluar një foto kur ishte shtatzënë dhe që dukej shumë më ndryshe se sa tani./ORAinfo/

SHPËRNDAJE