0

Ishte roli i ‘Fatmagylit’ në serialin me po të njëjtin emër ai që e bëri shumë të njohur aktoren turke, Beren Saat.

Suksesin e madh e arriti jo vetëm në Turqi por edhe jashtë saj, përcjell ORAinfo.

Edhe në publikun shqiptar ajo u bë e njohur dhe e pëlqyer me po këtë rol.

Ndonëse mediat turke po flasin për një shtatzëni të mundshme të saj, ajo po planifikon të ndahet nga burri i saj, aktori i njohur, Kenan Doğulu./ORAinfo/

SHPËRNDAJE