0

Fationi reagon ashpër ndaj Melisës.

Ish-protagonisti i emisionit “Për’puthen”, Fationi, tash e një kohë është në rivalitet me Melisën.

Fation Kuqari ishte i ftuar në emisionin “Glamour Zone”, ku nuk kishte si t’i shpëtonte pyetja për protagonistët e emisionit.

I pyetur se cilët nga ata do të donte ta pështynte në fytyrë, ai u shpreh pa hezitim.

“Flokëkuqja”, tha ai.

Pra bëhet fjalë për Melisën, ku sipas tij ajo është mashtruese, mendjelehtë, dinake dhe se e ka marrë famën nga takimet e tij me të.

SHPËRNDAJE