0

Ozcan Deniz është këngëtari dhe aktori i mirënjohur turk.

Që nga fillimet e tij ai fitoi fansa jo vetëm në Turqi por edhe më gjerë, përcjell ORAinfo.

Në publikun shqiptar u bë tejet i njohur me rolin e ‘Farukut’ në serialin ‘Nusja nga Stambolli’.

Ai para një viti është martuar dhe ka një vajzë, kurse mediat turke tani flasin për një ndarje të tyre.

E kjo duket se e ka mërzitur shumë atë pasi ka përfunduar në një gjendje jo të mirë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE