0

Ozcan Deniz është një prej aktorëve më të pëlqyer të kinematografisë turke.

Suksesi i tij vazhdoi edhe jashtë kufijve turk dhe në atë shqiptar po bëhet gjithnjë e më i njohur me rolin e ‘Farukut’ në serialin ‘Nusja nga Stambolli’, përcjell ORAinfo.

Ai është shumë i përfolur edhe për jetën e tij private.

‘Faruk’ tani është i martuar dhe ka marrë gruan 20 vite më të re se ai./ORAinfo/

SHPËRNDAJE