0

Ozcan Deniz është një prej aktorëve më të pëlqyer të kinematografisë turke.

Suksesi i tij vazhdoi edhe jashtë kufijve turk dhe në atë shqiptar po bëhet gjithnjë e më i njohur me rolin e ‘Farukut’ në serialin ‘Nusja nga Stambolli’, përcjell ORAinfo.

Ai është shumë i komentuar edhe për jetën private.

Sot, ai feston ditëlindjen dhe ndonëse duket shumë më i ri ‘Faruk’ mbush 47 vite./ORAinfo/

SHPËRNDAJE