0

Asli Enver dhe Ozcan Deniz janë dy prej aktorëve më të njohur në Turqi.

Suksesi i tyre kaloi edhe kufinjtë kombëtarë duke u bërë kështu të shumë të pëlqyer edhe jashtë Turqisë, përcjell ORAinfo.

Në publikun shqiptar ata u bënë të njohur me rolet e ‘Farukut’ dhe ‘Surejas’ në serialin ‘Nusja nga Stambolli’.

Në serial ata janë burrë e grua, kurse duket se edhe në jetën reale janë miq shumë të ngushtë pasi takohen herë pas here./ORAinfo/

SHPËRNDAJE