0

Meda është një prej këngëtarëve më të pëlqyer të muzikës shqiptare.

Ai përveç që është aktiv me këngë të reja, ëstë edhe shumë i pranishëm në mbrëmje e koncerte, përcjell ORAinfo.

E së fundi atij i ka ndodhur një e papritur në një mbrëmje ku ishte duke performuar.

Një fanse e saj alivanoset dhe ai lë mikrofonin dhe i ndihmon asaj./ORAinfo/

SHPËRNDAJE