0

Luljeta Përgjegjaj u bë e njohur në publik si gruaja e këngëtarit shumë të pëlqyer, Medës.

Ajo shquhet për paraqitjet e saj dhe bukurinë që e rrezaton në pothuajse çdo imazh që e publikon, përcjell ORAinfo.

Që të dy janë shumë aktivë në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon shumë ndjekës.

Sot, Lulja ka marrë nga fansat foton më të bukur të saj me Medën, e nga emocioni ajo e ka publikuar në Instastory./ORAinfo/

SHPËRNDAJE