0

Aktorja dhe modelja Arta Elezaj i është përgjigjur pyetjeve të fansave sot në rrjetet sociale ku ka folur për jetën e saj private.

Bukuroshja kosovare në një pyetje ka thënë se ajo e ka gjetur “dashurinë e jetës së saj’.

Fansi pyeti Elezajnë se: A e ka gjetur dashurinë e jetës së saj?

“Po”, ishte përgjigja e shkurtër e bukuroshes.

Arta po ashtu ka dhënë disa përgjigje interesante.

Kështu në pyetjen: “N’Kosovë a n”Dubai” – Arta është përgjigjur:

“Kam aq shumë pyetje të tilla, por fatkeqësisht s’kam qenë kurrë në Dubai, përndryshe kam dëshirë ta vizitoj”, ka shkruar Arta.

SHPËRNDAJE