0

Luljeta Përgjeqaj u bë e njohur në publik si gruaja e këngëtarit shumë të pëlqyer, Medës.

Ajo shquhet për paraqitjet e saj dhe bukurinë që e rrezaton në pothuajse çdo imazh që e publikon, përcjell ORAinfo.

Duke u shfaqur me grime të lehta e të thjeshta, së fundmi na ka mahnitur me veshje tradicionale duke u shfaqur me frizurë e grim të rëndë.

Mirëpo si duket ajo në të vërtetë?

Kanë qenë fansat e saj ata të cilët zbuluan portretin e vërtetë të saj, ku edhe pa filtera e photoshop, ajo po duket mahnitëse.

Për më tepër shikoni foton…

SHPËRNDAJE