0

Lulja është shumë e dashur për publikun tonë.

Ajo është vajza më e vogël dhe është shumë aktive, shkruan ORAinfo.

Lulja është aktive edhe në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot përmes një postimi ajo ka shprehur ngushëllime për familjen Sope, të cilët humbën tre anëtarë në aksidentin e djeshëm./ORAinfo/

SHPËRNDAJE