0

Shyhrete Behluli dhe familja e saj po vazhdojnë të jenë shumë të përfolur në publik e media rozë.

Ata sot duket se kanë shkuar të gjithë në një festë dhe nga atje kanë postuar foto të ndryshme, përcjell ORAinfo.

E ato që po marrin gjithë vëmendjen janë vajzat e këngëtares.

Nga fotot që i kanë publikuar shohim se atop o shkëlqejnë në mbrëmjen e sotme./ORAinfo/

SHPËRNDAJE