0

Festë në familjen e Shkurte Fejzës.

Sot ka festë në familjen e Shkurte Fejzës.

Bashkëshorti i saj Hajrushi feston ditëlindjen, e këtë na bëri të ditur vajza e Shkurtes me një storie në instagram, shkruan Kosovarja.

Besiana postoi një storie duke cakërruar gotat e sipër saj shkroi ‘Për ditëlindjen e babit’.

Ndryshe, Hajrushi dhe Shkurta janë prindër të katër fëmijëve 3 vajzave dhe një djali.

SHPËRNDAJE