0

Merita Spahiu është këngëtarja shumë e njohur e muzikës popullore, dhe që për vite ka qenë shumë aktive në skenën muzikore shqiptare.

Ajo është shumë e përfolur në media e në publik sidomos për raportin që e ka me renë e sa, Egzonën, përcjell ORAinfo.

Sot, në ditën e 8 Marsit, Merita mori shumë dhurata nga familja e saj.

E nga gëzimi ajo i ka publikuar të gjitha në Instastory./ORAinfo/

SHPËRNDAJE