0

Lutfi Haziri është kryetari i komunës së Gjilanit dhe një ndër politikanët më të zëshëm.

Ai është shumë i përfolur si për punën që bën ashtu edhe për jetën private, përcjell ORAinfo.

Është sidomos vajza e tij, Lotina ajo që është tejet e përfolur në publik e media rozë.

Meqë është tejet aktive në rrjete sociale, ajo sot ka publikuar një foto ku shihet se ka dalë me familjen për iftar, e ajo që merr vëmenjdjen është nëna e saj./ORAinfo/

SHPËRNDAJE