0

Roli i ‘Exhes’ në serialin e njohur tukr ‘Zonja Fazilet dhe të bijat’ e bëri shumë të njohur aktoren turke Afra Saracouglu.

Me këtë rol ajo arriti të jetë e njohur si në publikun turk ashtu edhe në atë të huaj, përcjell ORAinfo.

Edhe në publikun shqiptar ajo u bë e njohur dhe shumë e pëlqyer po me këtë rol.

Mirpëo, pas serialit duket se ‘Exhe’ ka ndryshuar shumë sa mezi njihet tani./ORAinfo/

SHPËRNDAJE