0

Ndonëse në moshë të re, aktorja e njohur, Afra Saracoglu arriti të jetë shumë e suksesshme.

Me rolet e saj u bë e njohur si në publikun turk ashtu edhe në atë të huaj, përcjell ORAinfo.

Në publikun shqiptar ajo u bë e njohur me rolin e ‘Exhes’ në serialin shumë të popullarizuar, ‘Zonja Fazilet dhe të bijat’.

Pas serialit ajo ka ndryshuar shumë, madje së fundi ka publikuar një foto ku shihet shumë ndryshe edhe në stil./ORAinfo/

SHPËRNDAJE