0

Afra Saracoglu dhe Çaglar Ertugrul janë dy aktorë shumë të pëlqyer nga kinematografia turke.

Ata rrëmbyen rolet e ‘Exhesë’ dhe të ‘Jagizit’ në serialin tejet të pëlqyer, ‘Zonja Fazilet dhe të bijat’, përcjell ORAinfo.

Jashtë serailit ata janë shumë të përfolur edhe për jetën e tyre private madje edhe për një lidhje të mundshme më shumë se shoqërore.

E për këtë Exhe na ngjall edhe më shumë dyshime duke i bërë komente Jagizit edhe në rrjete sociale./ORAinfo/

SHPËRNDAJE