0

Seriali “Zonja Fazilet dhe të bijat’ u bë qysh nga fillimi tejet i pëlqyer në publik.

Ai arriti të ketë shumë shikues si në Turqi ashtu edhe jashtë saj, përcjell ORAinfo.

Dy personazhe tejet të njohura për publikun janë ai e Exhes dhe Hazani që në serial janë motra.

E duket se rolin po e vazhdojnë edhe në realitet ku vazhdimisht takohen me njëra-tjetrën./ORAinfo/

SHPËRNDAJE