0

Ajo është një ndër aktoret më të bukura turke.

Afra Saracoglu mori rolin e ‘Exhes’ në serialin e popullarizuar, ‘Zonja Fazilet dhe të bijat’, përcjell ORAinfo.

Me këtë rol ajo u bë e njohur edhe në publikun shqiptar.

Përveç si aktore, ajo është shumë e pranishme edhe në reklama të ndryshme.

E së fundi ajo ka publikuar disa foto ku shihet se është bërë kaçurrele dhe me këtë pamje mezi njihet./ORAinfo/

SHPËRNDAJE